O nasFirma JMS SPORTS działa na rynku od ponad 20 lat. Przez ten czas rozszerzał się i zmieniał zakres naszej działalności, który dzisiaj obejmuje branże;

1. sprzętu sportowego,
2. sprzętu turystycznego
3. dom i ogród

Nasz asortyment sprzedawany jest pod markami własnymi chronionymi na terenie Unii Europejskiej. Rolki, łyżworolki, hulajnogi oraz asortyment związany z rekreacją produkujemy oraz sprzedajemy pod marką ULTRA MOTION. Dla sprzętu outdoor posiadamy marki DISCOVERER oraz CONQUEROR. Odpowiednio sprzęt fitness posiada markę BODYMAKER, sprzęt bokserki - BULL’s. Asortyment ogrodowy naszej firmy znajdziecie Państwo pod marką EURAX GARDEN.

Od 1992 roku dbamy w firmie JMS SPORTS o to, aby towar, który oferujemy swoim Klientom był sprzętem najlepszej jakości. Przez jakość oferowanych przez nas produktów oraz jakość obsługi dążymy do pełnego zaspokojenia potrzeb naszych odbiorców. W tym celu współpracujemy z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji, gdzie przekazujemy nasze produkty do testów, aby potwierdzić ich parametry jakościowe oraz użytkowe.

Dbamy, aby wszystkie produkty wprowadzane na rynek Polski i Europy odpowiadały przepisom prawa UE. Standardem w naszej działalności jest przygotowywanie ofert asortymentowych odpowiadających indywidualnym potrzebom naszych odbiorców pod względem poziomu cen, jakości produktów a także kolorystyki. W tym celu każdego roku opracowujemy nowe kolekcje naszego sprzętu odpowiadające aktualnym trendom w modzie.

Podstawą naszego sukcesu jest doświadczenie, fachowość oraz zaangażowanie naszych pracowników, którzy kochają sport oraz sami go uprawiają. Pozwala to firmie JMS SPORTS szybko dostosować się do zmieniającego się rynku oraz skutecznie spełniać oczekiwania naszych kontrahentów w kraju i zagranicą. Młody i kreatywny zespół wypracował przez lata stabilną pozycję naszej firmy wśród dystrybutorów sprzętu sportowego oraz mobilizuje do ciągłego inwestowania w jej rozwój. Największą nagrodą jest bowiem uznanie i zadowolenie naszych Klientów.